» » Законопроект про особливості правового режиму в зоні АТО дозволить ефективніше протидіяти окупації України (Відео)Законопроект про особливості правового режиму в зоні АТО дозволить ефективніше протидіяти окупації України (Відео)

Законопроект про особливості правового режиму в зоні АТО дозволить ефективніше протидіяти окупації України (Відео)

Законопроект про особливості правового режиму в зоні проведення антитерористичної операції дозволить ефективніше протидіяти фактичній окупації української території, зокрема в питанні управління та координації дій усіх силових структур, прикордонної служби та військово-цивільних адміністрацій на сході України.

Про це заявила заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар після засідання фракції.

Вона зазначила, що однією з головних тем для обговорення на засіданні був так званий законопроект про деокупацію або про особливості правового режиму на тимчасово окупованих територіях.

За її словами, цей законопроект на сьогодні є принципово важливим, оскільки має дати відповідь на питання “як далі бути з Донбасом?”. Вона також додала, що формат антитерористичної операції, який був виправданий у 2014 році, на сьогоднішній день себе вичерпав.

“Згадайте, в який спосіб приймалося рішення про антитерористичну операцію. Воно приймалося в 14-му році, коли були захоплені приміщення. Захоплення приміщень трактується як тероризм. І антитерористична операція давала можливість задіювати армію для звільнення цих приміщень”, - пояснила Сюмар.


У той же час вона наголосила, що сьогодні ні в кого немає сумнівів, що на сході України “відбувається воєнний конфлікт, безумовно, за російські гроші, з російською зброєю та підтримуваний Росією”.

“Нам треба мати правовий режим, який дозволить застосовувати Збройні Сили України у воєнному конфлікті на території України. Ось про це йдеться в даному законопроекті”, - підкреслила парламентар.


Крім того, як зазначила заступник керівника фракції “Народний фронт”, цей законопроект має вирішити питання управління та координації дій усіх силових структур, прикордонної служби та військово-цивільних адміністрацій на сході України (в зоні АТО). На даний момент, за її словами, “з цим там є проблема”.

“Сьогодні необхідно створити оперативний штаб, який дозволив би оперативно керувати всіма структурами, запаралелити їхню роботу. І спільно можна досягати значно ефективніше поставлених цілей і завдань”, - сказала Вікторія Сюмар та зауважила, що призначення керівника такого штабу — це компетенція Президента України.


Разом з тим народний депутат заперечила чутки про те, що у зв'язку з ухваленням цього закону нібито “буде оголошена війна або будуть домовлятися з Донбасом чи надавати цим територіям якійсь особливий статус”.

“Він (закон) передбачає можливість ефективніше діяти і діяти в правовому полі України з використанням Збройних Сил. Надзвичайно важливо для України сьогодні бути готовою до ефективної протидії, фактично, окупації української території”, - підсумувала Вікторія Сюмар.
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


20:06
Арсен Аваков: До кінця року в Харківській області буде завершено облаштування Системи управління кордоном (ФОТО)

13:07
Трагічна "знахідка" у Каховському водосховищі

12:17
Ухвалення закону про національну безпеку - шлях України до вступу в НАТО

09:54
Верховна Рада України прийняла закон про креативні індустрії

20:51
Відсутність знань про ліки врятувала 12-річну дівчинку на Херсонщині

20:41
На Херсонщині шахраї "викачують" гроші, використовуючи імідж відомого телеканалу

20:33
Влада Нової Каховки готується до ювілею художника, чиї твори вони дозволили знищити

19:36
Парламент прийняв Постанову про увічнення пам'яті першого космонавта - Максим Бурбак

14:29
Максим Бурбак: Нацполіція ефективно відстоює порядок та національну безпеку (відео)

12:33
Парламент підтримав законопроект щодо збереження культурних пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

12:17
Закон про нацбезпеку унеможливлює вплив спецслужб на бізнес, – Андрій Тетерук

11:50
Інженерне облаштування державного кордону України з РФ успішно виконується

06:30
Хто відповість за смерть дитини в Козацькому?

22:43
Курортники з кором їдуть на Херсонщину

22:35
Під Херсоном плавець зі змією не розминувся

22:17
Трагедія в с. Козацьке: елекричний струм вбив дитину

22:11
У Бериславі чоловік застав друга у непритомному стані з ножовими пораненнями

21:44
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Херсоні та Новій Каховці

14:12
Українську мову можна і треба називати «солов’їною», а методичні матеріали до антидискримінаційної експертизи підручників відправлять на доопрацювання, - Лілія Гриневич

14:11
Потрібно підтримати україномовні друковані видання, - Вікторія Сюмар
Більше новин