» » Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?

Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?

Збочення- відхилення від правильного або певного напрямку в поведінці, діяльності, поглядах. Самодур- той, хто діє з власної примхи, поводиться свавільно, не зважаючи на інших. Самодурство - спосіб дій поводження самодура; вчинок самодура.

Фанатизм – безрозсудна одержимість якимись ідеями, поглядами, поєднана з нетерпимістю до будь-яких інших ідей, поглядів. Фанатик- людина, пристрасно віддана якійсь справі, захоплена якоюсь ідеєю.

Не пощастило новокаховчанам з міським головою: то на 10 років відкинув їх у середньовіччя, через спалення з його вини БК, так як культурне життя міста зазнало різкого обмеження, то юродство (навмисно ненормальна, неприродна поведінка, часто викликана релігійними мотивами) через захоплення православ’ям з відвідуванням храму Московського патріархату, то збереження комуно-комсомольського активу на керівних посадах навіть після їх виходу на пенсію (Акуленко, Васильєв, Кобцов, Лук’яненко, Мерзлов,Сироватко. Чурсинов, і не лише. Хто повірить, що ці носії комуністичної ідеології стали патріотами України?), то фанатичне захоплення футболом. Останній матч улюблене дітище Коваленка знов програло( 1:3), не думаю, що і Реал-Фарма подарує їй очки. А тепер запитання до Коваленка: «У скільки тисяч грн. обходиться один матч з участю Новокаховської «Енергії»? Я думаю,що у декілька десятків. Перш за все зверну вашу увагу на те, що це професійна команда, а отже вона повинна самостійно вирішувати свої грошові питання, тобто заробляти на своє існування самостійно. В.Коваленко, нехтуючи законами, фактично зробив її ще одним збитковим КП міста. Чому правоохоронні органи не бачать в цьому злочину? Дивує і обурює ще одне: якщо правдиво оцінити шанси ФК «Енергія» в чемпіонаті України серед команд 2-ї професійної ліги, то вони ніякі. Не тому, що мені так хочеться, а тому, що немає більших грошей у «почесного» президента ФК «Енергія» В.Коваленка, щоб купити високоякісних гравців і не буде, бо немає таких об’єктів комунальної власності, як універмаг, проданий так, що його покупець Мелконян ні з того, ні з цього «добровільно» став спонсором «Енергії», але ненадовго. Та і своїх резервів немає, хоча у всі труби дув Коваленко і у всі фанфари бив, замилюючи очі новокаховчанам, коли за його велінням депутати міськради виділяли гроші на розвиток «дитячого» футболу, а насправді - на утримання «Енергії». А останній раз виділили на 2017р. 1,2 млн. грн., навіть не маскуючи ці гроші під дитячий футбол, на утримання ФК «Енергія». Не думайте, що це все: виділять знов, бо 1,2 млн. грн. на весь сезон не вистачить.

На стадіоні «Енергія» у доглянутому стані лише футбольне поле і трибуни стадіону навколо нього. Всі останні майданчики: баскетбольний, для гри в ручний м’яч у запустінні, як і баскетбол та ручний м’яч. А колись Нова Каховка славилася розвитком гри в ручний м’яч, та і баскетбол не був забутий. Я за однакове ставлення до всіх видів спорту і за ремонт всіх спортивних майданчиків. Можна це було зробити? Можна! Якщо скласти ті кошти, що витрачені на утримання безперспективної «Енергії» за всі її роки існування, то за них можна було б ввесь стадіон зробити «лялечкою». «Енергія», як і колись, укомплектована власними гравцями, грала б у чемпіонаті області: і були б глядачі на трибунах і місцевий футбол би розвивався, як це було до переходу ФК «Енергія» в 2-у проф.лігу. Останні спорт. споруди, наприклад тенісні корти, утримуються в задовільному стані лише завдяки ентузіастам, таким як С.В.Каравайко, який днює і ночує на кортах, щоб тримати їх у стані, придатному для занять дітьми ДЮСШ «Таврія». Грає у теніс і Коваленко з паном Лук’яненком, але чомусь не спішать допомогти грошима для реконструкції тенісних кортів, перш за все огорожі, яка знаходиться у аварійному стані.

І ще один факт, який не можу обійти стороною: як тільки юні тенісисти завойовують призові місця навіть на всесвітніх змаганнях, то в газеті «Нова Каховка», яке висвітлює «діяльність» Коваленка, для чого вона і проплачується ним навіть після роздержавлення, обов’язково з’являється стаття про це з світлиною не тренерів, які готували переможців, а з Коваленком. Ну зовсім як у тій притчі про муху і волів, коли муха, всівшись на роги втомлених волів при їх наближенні до садиби господаря, побачивши господиню, яка вийшла зустрічати чоловіка з поля, розправила крила, підняла лапки і зробивши реверанс, сказала: «І ми орали!».

Коли наступить кінець збоченням, фанатизму і самодурству мера Коваленка і його «команди»? До пенсії більшості з них ще далеко, та і не вихід це, чекати щоб вони добровільно пішли зі злачних посад, бо будуть працювати на договірній основі, чіплятися за посади, як воша за кожух, що ми маємо з Васильєвим, Кобцовим, Мерзловим! Кадрового резерву не готують навмисне і при нагоді. Коли мова йде про заміну Коваленка, всі хором кричать: «А ким же його замінити?». Своє слово повинна сказати громада міста і правоохоронні органи, бо дістало вже!

Фото "убитих" майданчиків стадіону «Енергія»


Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?

А.Лисак
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий


Володимир 31 березня 2017 21:02
  • Нравится
  • 0
Анатолий Андреевичь.Сегодня виделся с вами в поликлинике.К сожалению времени не было продолжить разговор.напишите,пожалуйста на почту ,как свамисвязаться.Ваш ученик Пономаренко.

Извините за ошибки))).Эмоции ...

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


15:25
Загадкове самогубство в Новій Каховці

15:03
Вчора на Херсонщині ДТП забрали 4 життя та ще 4 чоловіка були травмовані

14:50
В Україні виїзд за кордон з дитиною тепер можливий без згоди другого з батьків

14:41
Юні українці вибороли золото на Кубку світу з гандболу, розгромивши росіянок

14:39
Українські миротворці забезпечують мир у всьому світі

20:58
Два циклони над Україною: синоптики попередили про зміну погоди!

20:09
У Херсоні фальшивий MacСoffee робили просто в бетономішалці. І на прилавки!

16:03
ВР України ухвалила закон про виплату боргів шахтарям

16:00
Вчора під Радою влаштували провокації проти депутатів від "Народного фронту"

11:24
Інформаційний пояс безпеки створюють на Херсонщині

11:14
Сучасний військовий полігон побудують на Херсонщині

11:05
На Херсонщині блискавка вбила юнака

22:35
Військова прокуратура має допитати представника "Батьківщини" у справі мінометів "Молот"

22:33
Учасники бойових дій - внутрішньо переміщені особи отримають кошти на житло

22:15
Нова Каховка в полоні мера з комплексом неповноцінності

10:24
Російська провокація в ОБСЄ провалилася: Берлінську декларацію з резолюцією щодо Криму ухвалено

21:16
Закон – моє бажання! У мера Нової Каховки

21:12
Сьогодні коаліційний Уряд затвердив фінансування об`єктів з Державного фонду регіонального розвитку - Максим Бурбак

21:04
Cтрибнути у басейн без води примудрився відпочиваючий у Залізному Порту

13:32
Прозорість видобувних галузей України залучить більше інвестицій та збільшить прибутки місцевих громад
Більше новин