» » Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?

Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?

Збочення- відхилення від правильного або певного напрямку в поведінці, діяльності, поглядах. Самодур- той, хто діє з власної примхи, поводиться свавільно, не зважаючи на інших. Самодурство - спосіб дій поводження самодура; вчинок самодура.

Фанатизм – безрозсудна одержимість якимись ідеями, поглядами, поєднана з нетерпимістю до будь-яких інших ідей, поглядів. Фанатик- людина, пристрасно віддана якійсь справі, захоплена якоюсь ідеєю.

Не пощастило новокаховчанам з міським головою: то на 10 років відкинув їх у середньовіччя, через спалення з його вини БК, так як культурне життя міста зазнало різкого обмеження, то юродство (навмисно ненормальна, неприродна поведінка, часто викликана релігійними мотивами) через захоплення православ’ям з відвідуванням храму Московського патріархату, то збереження комуно-комсомольського активу на керівних посадах навіть після їх виходу на пенсію (Акуленко, Васильєв, Кобцов, Лук’яненко, Мерзлов,Сироватко. Чурсинов, і не лише. Хто повірить, що ці носії комуністичної ідеології стали патріотами України?), то фанатичне захоплення футболом. Останній матч улюблене дітище Коваленка знов програло( 1:3), не думаю, що і Реал-Фарма подарує їй очки. А тепер запитання до Коваленка: «У скільки тисяч грн. обходиться один матч з участю Новокаховської «Енергії»? Я думаю,що у декілька десятків. Перш за все зверну вашу увагу на те, що це професійна команда, а отже вона повинна самостійно вирішувати свої грошові питання, тобто заробляти на своє існування самостійно. В.Коваленко, нехтуючи законами, фактично зробив її ще одним збитковим КП міста. Чому правоохоронні органи не бачать в цьому злочину? Дивує і обурює ще одне: якщо правдиво оцінити шанси ФК «Енергія» в чемпіонаті України серед команд 2-ї професійної ліги, то вони ніякі. Не тому, що мені так хочеться, а тому, що немає більших грошей у «почесного» президента ФК «Енергія» В.Коваленка, щоб купити високоякісних гравців і не буде, бо немає таких об’єктів комунальної власності, як універмаг, проданий так, що його покупець Мелконян ні з того, ні з цього «добровільно» став спонсором «Енергії», але ненадовго. Та і своїх резервів немає, хоча у всі труби дув Коваленко і у всі фанфари бив, замилюючи очі новокаховчанам, коли за його велінням депутати міськради виділяли гроші на розвиток «дитячого» футболу, а насправді - на утримання «Енергії». А останній раз виділили на 2017р. 1,2 млн. грн., навіть не маскуючи ці гроші під дитячий футбол, на утримання ФК «Енергія». Не думайте, що це все: виділять знов, бо 1,2 млн. грн. на весь сезон не вистачить.

На стадіоні «Енергія» у доглянутому стані лише футбольне поле і трибуни стадіону навколо нього. Всі останні майданчики: баскетбольний, для гри в ручний м’яч у запустінні, як і баскетбол та ручний м’яч. А колись Нова Каховка славилася розвитком гри в ручний м’яч, та і баскетбол не був забутий. Я за однакове ставлення до всіх видів спорту і за ремонт всіх спортивних майданчиків. Можна це було зробити? Можна! Якщо скласти ті кошти, що витрачені на утримання безперспективної «Енергії» за всі її роки існування, то за них можна було б ввесь стадіон зробити «лялечкою». «Енергія», як і колись, укомплектована власними гравцями, грала б у чемпіонаті області: і були б глядачі на трибунах і місцевий футбол би розвивався, як це було до переходу ФК «Енергія» в 2-у проф.лігу. Останні спорт. споруди, наприклад тенісні корти, утримуються в задовільному стані лише завдяки ентузіастам, таким як С.В.Каравайко, який днює і ночує на кортах, щоб тримати їх у стані, придатному для занять дітьми ДЮСШ «Таврія». Грає у теніс і Коваленко з паном Лук’яненком, але чомусь не спішать допомогти грошима для реконструкції тенісних кортів, перш за все огорожі, яка знаходиться у аварійному стані.

І ще один факт, який не можу обійти стороною: як тільки юні тенісисти завойовують призові місця навіть на всесвітніх змаганнях, то в газеті «Нова Каховка», яке висвітлює «діяльність» Коваленка, для чого вона і проплачується ним навіть після роздержавлення, обов’язково з’являється стаття про це з світлиною не тренерів, які готували переможців, а з Коваленком. Ну зовсім як у тій притчі про муху і волів, коли муха, всівшись на роги втомлених волів при їх наближенні до садиби господаря, побачивши господиню, яка вийшла зустрічати чоловіка з поля, розправила крила, підняла лапки і зробивши реверанс, сказала: «І ми орали!».

Коли наступить кінець збоченням, фанатизму і самодурству мера Коваленка і його «команди»? До пенсії більшості з них ще далеко, та і не вихід це, чекати щоб вони добровільно пішли зі злачних посад, бо будуть працювати на договірній основі, чіплятися за посади, як воша за кожух, що ми маємо з Васильєвим, Кобцовим, Мерзловим! Кадрового резерву не готують навмисне і при нагоді. Коли мова йде про заміну Коваленка, всі хором кричать: «А ким же його замінити?». Своє слово повинна сказати громада міста і правоохоронні органи, бо дістало вже!

Фото "убитих" майданчиків стадіону «Енергія»


Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?
Збочення чи фанатизм Новокаховського міського голови, а може самодурство?

А.Лисак
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий


Володимир 31 березня 2017 21:02
  • Нравится
  • 0
Анатолий Андреевичь.Сегодня виделся с вами в поликлинике.К сожалению времени не было продолжить разговор.напишите,пожалуйста на почту ,как свамисвязаться.Ваш ученик Пономаренко.

Извините за ошибки))).Эмоции ...

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


19:31
Кабмін змінив правила оформлення субсидій

19:23
Держава високо цінує професіоналізм і вірність військовому обов’язку розвідників

11:51
Сьогодні Міжнародний день авіадиспетчера - Максим Бурбак

22:33
Рідкісне видовище: 12 тисяч рідкісних журавлів завітали до заповідника на Херсонщині

22:25
З 1 листопада 2018 року підвищать ціни на газ для населення України

22:14
Викладач з Херсона завоювала золото на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів

22:09
На Херсонщині аварія на дамбі спричинила багатокілометровий затор

21:35
Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги

21:31
Іванчук зробив неймовірні речі для ухвалення реформаторського Кодексу з банкрутства, - Максим Нефьодов

21:22
У Херсоні знову стріляли

21:11
Мешканка Нової Каховки разом з «порчей» позбулася 1800 доларів США та 3000 гривень

20:54
Херсонщина серед лідерів країни за подорожчанням товарів і послуг

20:54
Херсонщина серед лідерів країни за подорожчанням товарів і послуг

20:42
Ціна зради громади - Максим Бурбак

20:34
Сьогодні парламент прийняв мій Закон щодо підприємств залізничного транспорту - Максим Бурбак

20:30
Телефонні шахраї наймають на роботу пересічних громадян на Херсонщині

13:21
Передача Андріївської церкви Вселенському Патріарху – ознака повноти православ’я в Україні

13:16
Парламент ухвалив Кодекс з процедур банкрутства

22:08
На Херсонщині діти труїлися вовчими ягодами і ртуттю

20:45
З машини на ходу випала дитина в селі на Херсонщині
Більше новин