» » Неконституційний Суд УкраїниНеконституційний Суд України

Неконституційний Суд України

Після мого звернення до міністра правництва п.Петренка, президента п.Порошенка про те, що зросійщення країни продовжується ще більшими темпами, ніж за Януковича, про те, що цинічно і нахабно нехтується верховенство права, згідно якого закон «Кі-Ко» домінує над ст.10 Конституції,про навмисне затягування розгляду подання більш як 80 депутатів ВРУ в КС ще в 2014р. про визнання його неконституційним, постановою пленуму КС від 14.12.199рр. Постанова пленуму КС від 14.12.1999р. на запит 51 депутата про тлумачення ст.10 Конституції.( щодо застосування державної мови органами державної влади, органами місцевого самоврядування та використання її у навчальному процесі у навчальних закладах України( справа про застосування української мови).

1.1 Положення частини першої ст.10 Конституції, за яким «державною мовою в Україні є українська мова», треба розуміти так, що українська мова як державна є обов’язковим засобом спілкування на всій території України при здійсненні повноважень державними органами влади та органами місцевого самоврядування (мова актів, роботи, діловодства, документації тощо), а також публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом ( частина п’ята ст.10 Конституії України).

1.2 Виходячи з положень ст.10 Конституції та законів України щодо застосування мов в Україні, в тому числі у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно- технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова. У державних і комунальних начальних закладах поряд з державною мовою відповідно до ст.53 Конституції та законів України, у навчальному процесі можуть застосовуватися та вивчатися мови національних меншин.

1.3 Рішення Конституційного Суду є обов’язковим до виконання на території України , остаточним і не може бути оскарженим ( чуєте, 12 невігласів-суддів КС, вона вічна, а що ви робите?), Євромовної хартії( але не в перекладі Кі-Ко-Портнова»),згідно якої, при чисельности корінного населення в 70% від загальної кількости населення країна одномовна( в Україні- більше 72% коріного населення!), декларації ООН «Про права корінних народів» ( ст.8,13: «Корінні народи мають переважне право на мову, культуру, історію, традиції, звичаї, обряди!) вже без засідання КС був недійсним ще до його прийняття незаконного і незаконним способом ( «Ми їх як кошенят розвели!»- сказав покійний керівник фракції «брехоналів» в ВРУ М.Чечетов. Хоч один поплатився за зраду Україні!) лише 50 присутніми в залі засідань ВРУ депутатами, поставило крапку над цим недолугим законом ще в серпні 2013р.. Але це ж Україна, країна ідіотів(характе- ристика японців) і грошей та 5-ї колони Росії. Сісти за комп’ютер змусила передача про засідання КС 13.01.2017р.. Зрозуміло, що при такому підході до скасування з-ну «Кі-Ко»,як неконституційного, чекати чогось доброго не варто.

Панове Порошенко, Гройсман, Парубій,ви що, безграмотні, чи відверті вороги України? П.Порошенко, ви ж Гарант Конституції, так навіщо ви «закриваєте очі на все це «дійство»? Ви ж «вичистили» КС від небажаних вам суддів, і сьогоднішній його склад повністю «танцює» під вашу дудку. А вам байдуже питання статусу укр..мови, як державної і одномовности України, в противному разі ви б не затягли його скасування аж майже на 3 роки! Всім мислячим і небайдужим громадянам України зрозуміло, що «музику» замовили ви під тиском кума Медведчука, В.Путіна, якого ви послали на безглузді перемовини в Мінськ разом з замовником вбивства Гонгадзе Кучмою. Але як можна буде розуміти рішення КС , якщо він визнає закон «Кі-Ко» таким, що відповідає Конституції? Ви ж про наслідки хоч подумайте ! «Схаменіться, люди добрі, бо лихо вам буде!». Ці слова Т.Шевченко – вирок вам з п.Гройсманом і п.Парубієм і суддям КС!Ви створюєте враження випадкових і злочинних людей. Ви ж вчили роман М.Островського «Як гартувалася сталь». Згадайте його пророчі слова: «Саме найдорожче у людини – це життя.Воно дається один раз і прожити його треба так, щоб не було болісно соромно за без мети прожиті роки,щоб не пекла ганьба за те підленьке і дріб’язкове минуле і , щоб помираючи міг сказати: все життя і всі сили віддані найголовнішому в світі:боротьбі за звільнення людства.І треба поспішати жити, адже безглузда хвороба або якась трагічна випадковість можуть перервати його.» Задумайтеся, навіщо ви живете і що ви робите!


Анатолій Лисак
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


19:31
Кабмін змінив правила оформлення субсидій

19:23
Держава високо цінує професіоналізм і вірність військовому обов’язку розвідників

11:51
Сьогодні Міжнародний день авіадиспетчера - Максим Бурбак

22:33
Рідкісне видовище: 12 тисяч рідкісних журавлів завітали до заповідника на Херсонщині

22:25
З 1 листопада 2018 року підвищать ціни на газ для населення України

22:14
Викладач з Херсона завоювала золото на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів

22:09
На Херсонщині аварія на дамбі спричинила багатокілометровий затор

21:35
Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги

21:31
Іванчук зробив неймовірні речі для ухвалення реформаторського Кодексу з банкрутства, - Максим Нефьодов

21:22
У Херсоні знову стріляли

21:11
Мешканка Нової Каховки разом з «порчей» позбулася 1800 доларів США та 3000 гривень

20:54
Херсонщина серед лідерів країни за подорожчанням товарів і послуг

20:54
Херсонщина серед лідерів країни за подорожчанням товарів і послуг

20:42
Ціна зради громади - Максим Бурбак

20:34
Сьогодні парламент прийняв мій Закон щодо підприємств залізничного транспорту - Максим Бурбак

20:30
Телефонні шахраї наймають на роботу пересічних громадян на Херсонщині

13:21
Передача Андріївської церкви Вселенському Патріарху – ознака повноти православ’я в Україні

13:16
Парламент ухвалив Кодекс з процедур банкрутства

22:08
На Херсонщині діти труїлися вовчими ягодами і ртуттю

20:45
З машини на ходу випала дитина в селі на Херсонщині
Більше новин