» » Херсонська юстиція – чудовий старт твоєї кар’єри!Херсонська юстиція – чудовий старт твоєї кар’єри!


З початку року до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області прийшли на практику більш ніж 60 студентів не лише з ВУЗів Херсонщини, а й з юридичних вишів інших областей.
Херсонська юстиція – чудовий старт твоєї кар’єри!
«Приємно бачити таку велику кількість молодих людей бажаючих відчути себе державним службовцем та частиною команди Головного територіального управління юстиції у Херсонській області!» - зазначає начальник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.
До речі, як виявилось 70% відсотків студентів для набуття практичних навичок обрали відділи державної виконавчої служби.
Сьогодні спілкувались із студентами Харківського юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Національного університету «Одеська юридична академія», які наразі проходять практику у відділах юстиції Херсонщини. Майбутні юристи розповіли, чим приваблює їх державна служба, як вони почувають себе у ролі співробітника юстиції та де вони планують будувати свою кар’єру після закінчення університету:
Херсонська юстиція – чудовий старт твоєї кар’єри!
«Мене приваблює робота держаного виконавця через постійне спілкування з людьми та можливість надавати реальну допомогу тим, хто цього потребує», - розповідає студентка другого курсу Ольга.
«Мене приваблює те, що державний виконавець – це державний службовець. Я завжди вважав, що це служба обраних і працювати на державу – справа почесна», - зазначив другокурсник Максим.
Студенти старших курсів надають вже більш ґрунтовну та осмислену відповідь:
«Планую у майбутньому обрати кар’єру державного виконавця. Так як, що мене виховувала мама, а батько, хоча і мав досить непоганий заробіток, проте працював не офіційно, і не хотів сплачувати аліменти. Я хочу допомогти таким же дітям як і я отримати своє законне право на щасливе дитинство», - поділився наболілим Євген, який навчається на третьому курсі Харківського юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
«Державний виконавець є постійним учасником судових засідань і звертається до суду з найрізноманітнішими поданнями, зокрема про примусове входження до житла боржника, обмеження останнього у праві виїзду за межі України тощо, тобто має змогу на практиці постійно вдосконалювати свої знання – а це для людини, яка обрала професію юриста найголовніше», - зазначила студентка четвертого курсу Національного університету «Одеська юридична академія» Марія.
Артем, який цього року вже отримає ступінь «бакалавра», зауважив: «Державна виконавча служба - це одне з найкращих місць роботи для початківця. Службова діяльність державних виконавців є дуже насиченою, та часом напруженою, проте, я вважаю, що це чудова можливість набратись професійного досвіду».
Херсонська юстиція – чудовий старт твоєї кар’єри!
Костянтин Хутковський наголосив: «У минулому році більше 100 молодих спеціалістів приєднались до юстиції Херсонщини. Позиція Міністерства – залучати до державної служби нове покоління, яке хоче змінювати країну та змінювати підходи до багатьох речей. Студенти старших курсів, часто опиняються перед досить важким вибором подальшого професійного шляху. Водночас, багато з них вже чітко усвідомлює свої життєві пріоритети та має досить конкретні плани на майбутнє».
Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області надає можливість молодим та енергійним громадянам, віком до 25 років, які навчаються на третьому і вище курсах ВНЗ за спеціальностями «Право» або отримали вищу освіту за вказаним напрямком пройти стажування громадян з числа молоді у відділах органу юстиції у вільний від роботи та навчання час.
«Це чудовий шанс для кожного молодого фахівця здійснити свій професійний старт, здобути досвід роботи в дружній та кваліфікованій команді, а також зробити свій внесок у розвиток нашої держави», - наголошує керівник територіального органу юстиції.
Нагадуємо, якщо ви бажаєте пройти стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області, то потрібно заповнити анкету та надіслати її в електронному вигляді на електронну адресу відділу персоналу lastivka2301@ukr.net або через он-лайн будинок юстиції заповнити анкету в електронному вигляді за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/, розділ «Стажування».
За додатковою інформацією з питань проходження стажування звертайтеся до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: місто Херсон, вул. Потьомкінська, 42/14 та за телефоном (0552) 49-20-38.
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариевСвіжі новини


21:35
Вигадливі шахраї обдурили директора сільськогосподарського підприємства, що на Херсонщині, на 600 000 грн.

20:50
Закликаємо депутатів всіх фракцій стати на захист Конституції, - заява "Народного фронту"

20:47
Остап Семерак: Територіальні органи Держекоінспекції отримали 40 сучасних енергозберігаючих автомобілів (фото)

20:32
Сподіваюсь, що ракетна програма буде продовжуватися, - Олександр Турчинов

20:19
Горить овочесховище в Чулаківці на Херсонщині (фото)

21:49
В Олешках чоловік збув фальшиві євро на 30 000 гривень

21:32
На Херсонщині розпочався сезон активності каракуртів: перший потерпілий в лікарні!

21:22
У Новій Каховці чоловік торгував боєприпасами

21:09
"Народний фронт" вимагає від Президента внесення кандидатури Прем'єр-міністра і нового складу Кабміну (відео)

21:06
Максим Бурбак: Президент пішов шляхом тотальної конфронтації з Конституцією. Неприємний запах 2010 року (відео)

20:43
Андрій Парубій: Зеленський має вивчити уроки історії і не шукати шляхів капітуляції перед Росією (відео)

18:09
Максим Бурбак: Підстави для розпуску парламенту можуть бути лише після того, як сплине 30-денний термін на формування коаліції

18:06
Костянтин Матейченко привітав жителів Часів Яру зі святом "Твоє майбутнє, Україно!" (фото)

17:30
Медичне обслуговування ВПО. Права та вимоги. Розповідає Міністр юстиції

22:07
Батьки, приділіть увагу безпеці своїх дітей! Закликає поліція Херсонщини

21:26
Контрактник намагався покінчити з собою у Новій Каховці

21:21
Як тільки нація втрачає державу, проти її національно свідомої еліти починаються політичні репресії, – Олег Медуниця

21:01
Заява партії "Народний фронт"

15:49
Турист, знай свої права!

14:49
СТОП БУЛІНГ!
Більше новин